نمای کرتین وال

نمای کرتین وال:

 

  نمای شیشه ای کرتین وال (ضد زلزله)  :

ساختار این نوع نما هم مانند لامل ها پروفیل های ضخیم و قوی آلومینیومی می باشد که بعد از آماده سازی توسط نبشی های آهنی ، که دارای شیارهای لوبیایی است مستقیما به صفحه پلیت (صفحه بولت) یا شاسی نصب ، مونتاژ (شبکه) و ریگلاژ می شوند.

در مدل نمای کرتین وال مجددا با پروفیل هایی که فرم و نحوه ساخت آن دقیقا شبیه فریم لس می باشد ، فریم ها ساخته شده و روی لامل ها نصب می شوند.

نمای کرتین وال در کشورهای اروپایی و آمریکایی خواهان بسیاری دارد.

 

 

 

 

 

 مشخصه و مزایای  نمای کرتین وال

 

1- قابلیت نصب بازشو مخفی

2- فریم های ثابت مانند فریم لس مستقیما در محل خود پیچ نمی شوند.در این سیستم در هر فریم چند عدد نگهدارنده یا لقمه به صورت کشویی انداخته شده و فریم ها توسط این لقمه ها در جای خود پیچ می شوند.

 از آنجایی که لقمه ها در فریم ها قابلیت تکان خوردن دارند لذا در زمان زلزله ، توفان های شدید ، ناگونیا شدن لامل ها در هنگام لرزش و تغییر سایز در زمان انقباض و انبساط ، پنجره ها فضای کافی برای بازی و تکان خوردن دارند و فشاری به شیشه ها  وارد نمی شود.

3- نصب شیشه های دو جداره

4- دارای لاستیک جهت آب بندی ، هوا بندی

5- پروفیل های پنجره دارای یک لایه جنس عایق (پلی آمید) در وسط می باشد به طوری که بخش بیرونی و داخلی پنجره را جدا می کند به این ترتیب بهترین نوع سیستم  برای جلوگیری از انتقال گرما ، سرما و صوت به نام ترمال بریک معرفی می شود

6- عدم یا حداقل دید پروفیل آلومینیوم از سمت بیرونی نما

7- فرم  بازشوها به صورت کلنگی (بازویی) می باشد.

8- نمای ضد زلزله جهت اجرای ساختمان هایی با ارتفاع کم تا ارتفاع زیاد قابلیت اجرایی دارد

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 100% (2 رای)
نمای کرتین وال - 5.0 out of 5 based on 2 votes
بالا