• تماس با ما: 02122531717
  • ایمیل به ما: info@tzs.ir
  • ساعت کاری: 10:00 تا 18:00

 شبیه سازی سه بعدی

شبیه سازی سه بعدی تکنیکی به روز و منحصر بفرد است که به مشتریان امکان میدهد تمامی بخشهای یک محصول و یا یک مجموعه ساختمانی اعم از  مجموعه های  مسکونی ، تجاری و تفریحی ، هتلها و غیره .. را بدون صرف وقت و هزینه جابجایی از منزل و یا محل کار خود با جزئیات کامل بررسی و مشاهده کرده و در صورت تمایل به خرید آن محصول، با در نظر گرفتن تمامی جزئیات نسبت به خرید اقدام نمایند . کارشناسان این مجموعه که از  متخصصین ساخت انیمیشن و نماهای سه بعدی هستند  با بهره گیری از  امکانات نرم افزاری روز دنیا  این امکان رابرای شما  فراهم نموده اند  که تمامی  جزئیات و  امکانات منحصر بفرد  محصول ، ساختمان و  هر گونه مجموعه  در دست احداث خود را به نحوی مطلوب و موثر و کاملا منطبق با واقعیت به معرض نمایش گذاشته وبا مشتریان و متقاضیان تعامل موثرتری داشته باشید .

این  تکنیک می تواند  جهت معرفی  هر گونه محصول و یا خدمت  جدید جهت انواع مخاطبین خاص مورد استفاده قرار بگیرد که برخی از آنها بشرح  زیر می باشند :

نماهای سه بعدی وحقیقی ازمجتمع های مسکونی وتفریحی واقامتی(قبل ازشروع ساخت ویا درنیمه راه تکمیل با استفاده ازنقشه های ساخت)

با امکان نمایش نماهای داخلی و نمای بیرونی مجموعه ، محوطه پارکینگ ، امکانات تفریحی ، سالن اجتماعات با قابلیت  گردش  در  تمامی قسمتهای مختلف ساختمان .

شبیه سازی مجتمع های مسکونی نقش  موثری  در  انجام فرایند فروش  و پیش  فروش  آنها داشته و  به خریداران کمک میکند که قبل از پایان عملیات ساخت با  آشنایی کامل نسبت به تمامی جزئیات کار نسبت به خرید اقدام نموده  و تصویری واقعی از مجموعه مسکونی مورد نظرشان را، حتی قبل از ساخت بنا در ذهن داشته باشند.

امکان انجام چیدمان و تکمیل دکوراسیون داخلی مجموعه و بررسی انواع مختلف چیدمان لوازم و اثاثیه با در نظر گرفتن اندازه ها و مقیاسهای واقعی به منظور انتخاب بهترین طراحی دکوراسیون و زیبا ترین و مناسب ترین رنگها بدون صرف هزینه و نیروی انسانی

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت اطلاعات جدید انواع نما ایمیل خود را ارسال کنید

طرح زیبـا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اطلاعات تماس

دفتر فنی : 1717 2253-021
دفتر مرکزی : 4082 8846-021
تهران، پاسداران، میدان احتشامیه
خیابان راستوان شمالی، پلاک 30