• تماس با ما: 02122531717
  • ایمیل به ما: info@tzs.ir
  • ساعت کاری: 10:00 تا 18:00

طراحی نما

طراحی نما یک ساختمان می تواند بیانگر میزان ارزش ،کاربری و بیانی از معماری داخل یک ساختمان باشد .استفاده از نمای مناسب براییک ساختمان مانند یک لباس زیبا و فاخر، جاذب بازدیدکنندگان و بیانگر سبک طراحی و معمـاری داخلـی آن ساختمان میباشد. طراحی نمـای ساختمـان حاکـی از موارد دیگری چون موقعیت فرهنـگی سازندگان،میزان نظم و ذوق طـراح و مالـک آن ساختمـان است . بطور خلاصـه میتوان گفت طراحی نما بیانگر میزان خلاقیت و هزینه انجام شده برای ساختمان است . خوشبختانه در ایران نیز سازندگان و طراحان بیش از پیش به طراحی نمای ساختمان اهمیت داده و به عنوان بخش مهمی از ساختمان آن را تلقی می کنند . طراحی نما در ایران با توجه به استفاده از مصالح مدرن یا سنتی به دو دسته عمده تقسیم می شوند :

نمای مدرن ساختمان :

نمای مدرن ساختمان عموما، بوسیله مصالح مدرن چون نمای کامپوزیت،نمای فایبرسمنت،نمای HPL ، نمای فریم لس یا نمای چوبی طراحی و پیاده سازی می گردند.

نوع دیگر نمای مدرن طراحی نما با استفاده از ترکیب مصالح مدرن یادشده به همراه سنگ یا آجر میباشد که به آن نمای ترکیبی اطلاق میگردد و زیبایی خاص خود را داراست .

نمای رومی :

نمای کلاسیک که به نمای رومی شهرت یافته است و برگرفته از سبک خاص نمای ساختمان در رم میباشد. معمولاٌ در طراحی نمای ساختمان های مسکونی استفاده می شود . در اجرای نمای رومی اغلب  سنگ تراورتن استفاده  می شود .در سبک نمای رومی اغلب از ابزارها مانند سر ستون ها و ... استفاده می شود که عموماً از قبل در کارخانه های سنگ ساخته و به محل کارگاه حمل می گردند .  زیر سازی فلزی سنگ که اصطلاحا شاسی کشی نیز گفته می شود  در نمای رومی حائز اهمیت می باشد چرا که باید دقیقا شکل ابزار خورده در نقشه را برای سنگ کار ایجاد کند و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشد زیرا وزن تمام شده نمای رومی بسیار سنگین است ، نمای رومی بیشتر مناسب ساختمان های مسکونی میباشد و جلوه ای لوکس به ساختمان می دهد . 

ما در شرکت مهندسی طرح زیبا منطبق با سلیقه شما و شناخت کامل انواع مصالح ساختمان بدلیل اجرای هزاران متر نمای ساختمان قادر به خلق طرحی بدیع و منحصر به فرد برای نمایس ساختمان شما هستیم .
و به شما این اطمینان را می دهیم که نمای پیشنهادی کاملا قابل اجرا خواهد بود .
آتلیه طرح زیبا آماده ارایه پیش طرح برای نمای ساختمان شما در کلیه موارد زیر میباشد :
نمای رومی
نمای مدرن ترکیبی شامل سنگ آجر شیشه چوب
طراحی نمای کامپوزیت،نمای چوبی،نمای کرتین وال
طراحی داخلی 
 

شرکت طرح زیبا با بهره گیری از مجموعه توانمند از معماران با تجربه داخلی و همگام شدن با معماری روز نمای ساختمان در دنیا در مدتی کوتاه با حسن نظر کارفرمایان معتبر و خلاقیت گروه طراحی موفق به خلق کارهایی متفاوتی در زمینه طراحی نمای ساختمان از جمله طراحی نمای کلاسیک،طراحی نمای کامپوزیت،طراحی نمای مدرن،طراحی نمای ترکیبی و طراحی داخلی گشته است . شاید بیش از 90% از پروژه هایی که در بحث اجرا موفق به عقد قرارداد آن گشته ایم  با اتکا با طراحی زیبای اولیه نما بوده است . در طرح زیبا زیبایی و منحصر به فردبودن طراحی نمای ساختمان جزء اصول اولیه مطرح است و تمامی همکاران ما آماده اند تا با خلق اثری متفاوت اینبار برای طراحی نمای پروژه شما برگی دیگر به تجربیات ارزشمند خود بیافزایند .

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت اطلاعات جدید انواع نما ایمیل خود را ارسال کنید

طرح زیبـا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اطلاعات تماس

دفتر فنی : 1717 2253-021
دفتر مرکزی : 4082 8846-021
تهران، پاسداران، میدان احتشامیه
خیابان راستوان شمالی، پلاک 30